PC Servis a prodej Vondra

Vondra Tomáš, s.r.o.

Návody

Zaseknutí po opravě při aktivaci Windows XP

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Závada:

Po totálním zavirování PC a opravě windows XP professional. se po restartu windows xp chtějí aktivovat a zamrznou,HDD občas sice čte ale jediné co lze udělat je hýbat myší. Žádné tlačítko,žádná kombinace kláves nereaguje. Obyčejný STAV NOUZE zde nepomáhá protože není možné systém windows aktivovat ve stavu nouze. Vypadá to na poškozený systém ještě před opravou. Combofix se předtím úplně zasekl, systém byl projet SmitFrauFIXem, který objevil jen nepodstatné cookies. Všechny tyto kontroly byly spuštěny ještě před opravou ve "stavu nouze".

Řešení:

Nabootovat windows do modu "Stav nouze se systemem MS-DOS"

Windows naběhne do normálního loginu kde se zvoli účet ADMINISTRATOR. Následně se spustí pouze příkazový řádek. Nyní musíme spustit EXPLORER.EXE a mod "STAV NOUZE SE SYSTEMEM MS-DOS" se bude chovat jako  obyčejný "STAV NOUZE".

 

Exporer.exe lze spustit hned několika možnostmi. A to buď že napíšeme přímo do příkazového řádku "explorer" a zmáčkneme Enter. Druhá možnost je přes SPRAVCE ULOH SYSTEMU WINDOWS, kde klikneme na menu SOUBOR > Nová událost a dáme spustit EXPLORER.EXE. Třetí možnost je klávesovou zkratkou "WIN KEY - R"  pro spuštění správce úloh.

 

Nyni na jinem pc stahneme balik "windows_xp_activation_hack_2007"

linky :

http://www.ambulancepc.cz/download/problem_aktivace/windows_xp_activation_hack_2007.zip

Nyní ho rozbalíme např. na flash a na postiženém pc spustíme  soubor "AntiWPA3.bat".tento soubor by měl pouze nahradit DLL knihovnu. Po proběhnutí programu se zobrazí odkaz na stránku. Nyní stačí zmáčknout pouze Enter a resetovat systém.

V našem případe bylo potřeba jako poslední krok reinstalovat INTERNET EXPLORER.

Otestováno na WINDOWS XP professional.

Systém je stále legální, lze provadět aktualizace, vzhledem k tomu že číslo se nezměnilo.
Copyright © 2023 PC servis a prodej Vondra. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.