PC Servis a prodej Vondra

Vondra Tomáš, s.r.o.

Návody

Změna jazyka ve windows

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Protože máme i cizozajyčné zákazníky, řešili jsme problém, jak na notebooku koupeném v čechách změnit jazyk na španělštinu případně angličtinua jak ji nainstalovat. Bohužel je to legálně možné až ve verzích Ultimate a Enterprise. Jeden šikovný autor ze Slovenska přezdívány Froggie však našel způsob jak změnit jazyk systému v jakékoliv verzi Visty a to včetně Home Premium, Basic či dokonce Starter, včetně Windows7. Díky jeho programu Vistalizator můžete měnit jazyk systém poměrně snadno a rychle.

  1. Nejdříve je nutné si stáhnout program Vistalizator . Po stažení program rozbalte. Vistalizator se neinstaluje, stačí jen spustit vistalizator.exe.Na stránkách vistalizátoru můžete stáhnout i jazykové balíčky pro češtinu a slovenenštinu, pokud jako my budete potřebovat jiné, musíte si je pro tu správnou verzi windows najít na stránkách Microsoftu.Velikost souboru se pohybuje okolo 400M.
  2. Změna systémového jazyka. Pro přidání jazyka klikněte na Add language a vyberte kde máte stažený jazyk,který chcete nainstalovat.Zvolený jazyk musí být ve formátu cab nebo exe.Trvá několik minut, než se zvolený jazyk načte, a tak se obrňte trpělivostí.
  3. Postupjte podle pokynů na obrazovce, a nakonec budete musit počítač restartovat
  4. Protože to není oficiální změna, mohou nastat problémy a to s Windows Update, kdy nebudete moc vyhledat nové aktualizace. Pomoc je snadná. Změňte jazyk systému opět na původní a po nainstalování aktualizací můžete jazyk zase přepnout

 

 

 

Copyright © 2019 PC servis a prodej Vondra. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.